OGŁOSZENIA


XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 03.07.2022 r.

Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Łączymy się duchowo z pątnikami, którzy od 1 lipca uczestniczą wraz z ks. Waldemarem w XX Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymce  do Hodyszewa Matki Pojednania pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa do Maryi” .

Nie zapominajmy też o tych, dla których lato jest czasem wytężonej pracy, zwłaszcza o pracujących na roli, na budowach, w szpitalach, transporcie, pozostających na koniecznych dyżurach. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w ich trudzie. Oni często pracują, aby inni mogli wypoczywać.

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 10.07.2022 r.

Dziś przeżywamy niedziele seminaryjną, otoczmy modlitwą naszych kleryków i wykładowców  WSD w Łomży.
16 VII zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 a później na różaniec pod płaszczem Matki Bożej z Guadalupe. 

 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności „Idziemy”, który jest do nabycia po Mszach Świętych. W tym numerze ciekawe artykuły na tematy z życia Kościoła.

Pamiętajmy o rocznicach śmierci naszych bliskich zmarłych – zamówiona Msza św. i modlitwa  to dwa najcenniejsze dary, jakie możemy im ofiarować. Z Bogiem chciejmy także przeżywać ważne wydarzenia z życia osobistego i naszych Rodzin - rocznice ślubu, urodzin, momenty radosne, ale i trudne. Prośmy przez ręce kapłana podczas Mszy św. o Boże błogosławieństwo dla nas i naszych bliskich.

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu. Dobrego, błogosławionego Dnia Pańskiego i tygodnia.

 

 

«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
(86) 218-04-83

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2022. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży