OGŁOSZENIA


XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024r.

W dniu dzisiejszym, podczas mszy św. o godz.10:00, przeżyjemy obrzęd włączenia do grona ministrantów 7 chłopców, którzy przez ostatni czas przygotowywali się do pełnienia służby przy ołtarzu Chrystusa.

Nowi ministranci to:  Wiktor Dąbkowski, Jan Dziemiński, Jakub Kotowski, Jakub  Modzelewski, Filip Kotowski, Aleksandr Lubiecki, Marcel Lubiecki.

Odbędzie się też promocja na wyższy stopień ministrancki następujących ministrantów:

Choraliści :  Kacper Barszcz,  Artur Cieslik, Adrian Sokołowski, Szymon Traczyński, Konstanty Tyl, Piotr Kozłowski, Justyn Szeligowski.

Ministranci Księgi i Słowa Bożego : Szymon Kozłowski,  Adam Kaczyński, Cezary Załuski,  Przemysław Filipkowski, Jan Stypułkowski

Życzymy nowym ministrantom Bożego błogosławieństwa i satysfakcji z pełnienia tej pięknej posługi.  Równocześnie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty ministrantów o zgłaszanie się do ks. Proboszcza, który jest animatorem tej grupy parafialnej.

  1. Ireneusz Wybraniak - paulin, organizuje  w naszej parafii Weekend dla Małżeństw  dniach 28 – 30 czerwca 2024. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów w zakrystii.   

Msza św. z okazji zakończenia Roku Szkolnego będzie w piątek o godz. 7.30.

Dziękujemy za roczną pracę wszystkim zaangażowanym w  ruchach i stowarzyszeniach formacyjnych   działających w naszej parafii.

W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Życzymy im dobrego i bezpiecznego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas.

Trwa wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Kaplica jest otwarta nieustannie. Kochani, dostąpiliśmy wielkiej łaski. Pan chce być tutaj u nas adorowany nieustannie. Rozpoczynają się urlopy, wakacje - mamy więcej czasu. Warto przyjść, aby razem z Niepokalanym Sercem Maryi, uwielbiać Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Jezus zawsze  czeka.

W dniach 6 - 7 lipca 2024r będzie organizowana XXII Łomżyńska Pielgrzymka do Hodyszewa, Matki Pojednania, pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa do Maryi”. W tym roku będzie możliwość uczestniczenia  w dwóch formach: pieszej  i rowerowej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w zakrystii.

W dn. 27 - 29 czerwca 2024r organizujemy dla dzieci i młodzieży półkolonie pod namiotem. Osoby zainteresowane zapraszamy po bliższe informacje do zakrystii. 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Życzymy im dobrego i bezpiecznego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas.

«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
+48 739 135 949

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2024. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży